lazec_home1.jpglazec_home2.jpglazec_home3.jpglazec_home4.jpglazec_home5.jpg

Pozvánka k veřejné schůzi

1. místostarosta si dovoluje touto cestou pozvat občany městské části Příbram – Lazec na společné setkání v souvislosti s činností osadního výboru.

Program:
Navržení členů a předsedy Osadního výboru Lazec

Termín schůze:
Pátek 1. 3. 2019 od 18:00 h

Místo: Lazec – klubovna

Ing. Martin Buršík, MBA, v. r.
1. místostarosta města

Oznámení pro občany - osadní výbory

Oznámení pro občany
Zastupitelstvo města Příbram na svém zasedání dne 17.12.2018 zřídilo tyto osadní výbory: Osadní výbor Brod, Osadní výbor Bytíz, Osadní výbor Jerusalem, Osadní výbor Jesenice, Osadní výbor Kozičín, Osadní výbor Lazec, Osadní výbor Orlov, Osadní výbor Zavržice, Osadní výbor Žežice, Osadní výbor Příbram III – Sázky, Osadní výbor Příbram V – Zdaboř, Osadní výbor Příbram VI – Březové Hory, Osadní výbor Příbram IX – Nová Hospoda. Pokud máte zájem o členství v osadním výboru a splňujete podmínky dané zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů (máte trvalý pobyt v té části obce, pro kterou je osadní výbor zřízen), kontaktujte Městský úřad Příbram, odbor vnitřních věcí do 10.02.2019 na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na telefonním čísle: 318 402 237.

Odbor vnitřních věcí
Město Příbram
Tyršova 108, 261 19 Příbram

Advent 2017

Dne 3.12.2017 probělho tradiční zahájení adventu v Lazci u kapličky a v klubovně.


Galerie pokus

To je pokus

Schválení nového člena

2. Informace o odstoupení Ing. Petra Walczyska z funkce člena OV Lazec a návrh na jmenování nového člena pana Roberta Štorkána
 
 
Zastupitelstvo schvaluje.
Joomla templates by a4joomla